Zgoda 13 – wieżowiec w centrum Warszawy

Wieżowiec przy ulicy Zgoda 13 jest wspólnym projektem z bliźniaczymi budynkami przy ulicach  Świętokrzyska 35 i Chmielna 35.

Położenie bloku:


Informacje o budynku:

  • lata budowy: 1969
  • technologia:
  • ilość kondygnacji nadziemnych: 25
  • ilość klatek schodowych:
  • projekt: Zbigniew Karpiński i Jan Klewin
  • inne: wysokość strukturalna: 87 metrów

Koszt mieszkania w tym bloku (na podstawie ogłoszeń internetowych):

  • mieszkanie na wynajem, dwupokojowe, o powierzchni 38 metrów kwadratowych — 2300 zł/miesiąc

Blok z wielkiej płyty przy ulicy Zgoda 13 w mediach:


Zdjęcia budynku:

Zdjęcie z sierpnia 2016 roku. Po prawej widać budynek przy Zgoda 13, na lewo przy Świętokrzyskiej 35. Na pierwszym planie wejście do stacji  pierwszej linii metra, stacji Centrum, od strony tzw. Patelni.

Warszawa, Świętokrzyska 35, Zgoda 13Warszawa, Centrum


Fotografia z marca 2017 roku. Bloki wyglądające na wielką płytę, widoczne na zdjęciu, znajdują się pod adresami (od lewej): Zgoda 13, Złota 11, Chmielna 34, Chmielna 35.

bloki mieszkalne przy ulicyZgoda 13, Złota 11, Chmielna 34, Chmielna 35 WarszawaWarszawa, Śródmieście


Informacje w portalu blokizprl.pl tworzone są na podstawie własnych obserwacji oraz ogólnodostępnych informacji. Dlatego też na stronie mogą pojawić się błędy lub informacje nieścisłe. Zauważyłeś błąd? Chciałbyś dodać dodatkowe szczegóły o interesującym cię bloku z wielkiej płyty? Napisz komentarz lub e-mail z poprawną informacją. Na pewno poprawimy!

Koszty mieszkania w bloku, podawane na stronie blokizprl.pl, są orientacyjnymi kosztami zakupu lub wynajmu mieszkania w danym bloku, opartymi o ogłoszenia znalezione w Internecie. Nie jest to oferta handlowa. Portal blokizprl.pl nie prowadzi sprzedaży nieruchomości.

Zobacz inne budynki

Font Resize