Warszawa, Secemińska 5, Secemińska 3

Warszawa, Secemińska 5, Secemińska 3 – wielkie blok z wielkiej płyty

Secemińska 3, Secemińska 5 – blok z wielkiej płyty na warszawskim osiedlu Bemowo. Kod pocztowy budynku: 01-485. Budynek ten z góry wygląda tak, jakby kilka oddzielnych bloków zostało ze sobą połączonych, poprzez dostawienie jednego bloku do kolejnego. W ten sposób otrzymujemy wielki blok z wielkiej płyty na kształt lustrzanego odbicia litery „L”, gdzie trzy oddzielne części bloku – każda z oddzielnym wejściem – zaadresowane są jako Secemińska 5; natomiast część bloku do której prowadzą dwie klatki schodowe posiada adres Secemińska 3.


Zdjęcie z września 2016 roku. Na zdjęciu widzimy bloki na warszawskim Bemowie, przy adresach:

bloki przy Warszawa, Gołuchowska 9, Gołuchowska 7, Gołuchowska 5, Gołuchowska 3, Gołuchowska 1, Wrocławska 5, Secemińska 5
Warszawa, Bemowo
bloki przy Warszawa, Gołuchowska 9, Gołuchowska 7, Gołuchowska 5, Gołuchowska 3, Gołuchowska 1, Wrocławsk
Warszawa, Bemowo
bloki przy Warszawa, Gołuchowska 9, Gołuchowska 7, Gołuchowska 5, Gołuchowska 3, Gołuchowska 1, Wrocławsk
Warszawa, Bemowo

Zdjęcie z listopada 2016 roku. Bloki mieszkalne widoczne w tle to budynki przy ulicy Uniejowskiej 2, Secemińskiej 3 i Wrocławskiej 5.

bloki mieszkalne na osiedlu Bemowo w Warszawie, przy ulicy Uniejowska 2, Secemińska 3, Wrocławska 5 - zdjęcie
Warszawa, Bemowo

Informacje w portalu blokizprl.pl tworzone są na podstawie własnych obserwacji oraz informacji ogólnodostępnych. Dlatego też na stronie mogą pojawić się – i na pewno nie raz już się pojawiły – błędy lub informacje nieścisłe. Zauważyłeś błąd? Chciałbyś dodać dodatkowe szczegóły o interesującym cię bloku z wielkiej płyty? Napisz komentarz lub e-mail z poprawną informacją. Na pewno poprawimy!

Zobacz inne budynki

Font Resize