Warszawa, Rembielińska 10A — blok mieszkalny

Blok mieszkalny na warszawskim osiedlu Bródno, gmina Targówek, przy ulicy Rembielińska 10A.  Jest to typowy blok z wielkiej płyty. Budynek ma 8 pięter plus parter. Blok ocieplony, po wymianie instalacji gazowej i wodnej. Na każdym piętrze znajdują się 3 mieszkania.

Rembielińska 10A — położenie bloku:

Informacje o budynku:

  • lata budowy:
  • technologia: wielka płyta
  • ilość pięter: 8
  • ilość klatek schodowych:
  • inne:

Ceny mieszkań w bloku przy Rembielińskiej 10, na podstawie ogłoszeń:

  • mieszkanie trzypokojowe, 63 m2, 1 piętro, 339 000 PLN – marzec 2016

Zdjęcia budynku:

Zdjęcie zrobione w sierpniu 2016 roku. W tle, za budynkiem przy Rembielińskiej 10A, widać bloki przy Wyszogrodzkiej 8 (na zdjęciu po lewej stronie) oraz przy Wyszogrodzkiej 10 (po prawej stronie, widoczne tylko kilka okien ostatniego piętra).

zdjęcie bloku z wielkiej płyty przy Rembielińska 10A, w tle Wyszogrodzka 8, Wyszogrodzka 10
Warszawa, Bródno

Informacje w portalu blokizprl.pl tworzone są na podstawie własnych obserwacji oraz ogólnodostępnych informacji. Dlatego też na stronie mogą pojawić się błędy lub informacje nieścisłe. Zauważyłeś błąd? Chciałbyś dodać dodatkowe szczegóły o interesującym cię bloku z wielkiej płyty? Napisz komentarz lub e-mail z poprawną informacją. Na pewno poprawimy!

Koszty mieszkania w bloku, podawane na stronie blokizprl.pl, są orientacyjnymi kosztami zakupu lub wynajmu mieszkania w danym bloku, opartymi o ogłoszenia znalezione w Internecie. Nie jest to oferta handlowa. Portal blokizprl.pl nie prowadzi sprzedaży nieruchomości.

Zobacz inne budynki

Font Resize