Warszawa, Ostrobramska 78 – blok z wielkiej płyty

Warszawa, Ostrobramska 78 – blok z wielkiej płyty

Ostrobramska 78 — położenie bloku:

12 piętrowy blok z wielkiej płyty w Warszawie, przy ulicy Ostrobramska 78. Dzielnica Praga-Południe. Kod pocztowy: 04-175. W budynku znajduje się 6 klatek schodowych, a w nich 194 mieszkania. Budynek powstał w ramach osiedla „Ostrobramska”, zbudowany przez Robotniczą Spółdzielnię Mieszkaniową „Osiedle Młodych” w 1978 roku wg proj. Adama Stefanowskiego.

Koszt mieszkań w bloku przy Ostrobramskiej 78 (na podstawie ogłoszeń internetowych):

  • mieszkanie na wynajem, 47 m2, dwa pokoje, oddzielna kuchnia – 1800 zł/miesiąc (2016)
  • mieszkanie na sprzedaż, 61 m2, 3 pokoje 385 000 PLN (2016)

Poszukujesz profesjonalnej wyceny swojego mieszkania? Kliknij tutaj.

Zdjęcia budynku:

Na zdjęciach poniżej blok przy Ostrobramskiej 78 znajduje się po prawej stronie. Po lewej budynek przy Ostrobramskiej 80, w tle przy Łukowskiej 9. Zdjęcia z listopada 2016 roku.

blok z wielkiej pyty w Warszawie, Ostrobramska 80, Ostrobramska 78, Łukowska 9
Warszawa, Praga-Południe
blok z wielkiej pyty w Warszawie, Ostrobramska 78, Łukowska 9
Warszawa, Praga-Południe
blok z wielkiej pyty w Warszawie, Ostrobramska 80, Ostrobramska 78, Łukowska 9
Warszawa, Praga-Południe

Ciekawy wpis o bloku przy Ostrobramskiej 78:

„Do kolejnego wybuchu wstrząsającego Warszawą dochodzi w styczniu 1995 roku. Tym razem jednak w bloku mieszkalnym na Ostrobramskiej. Bomba niszczy trzy piętra, osiem mieszkań, windę, klatkę schodową i fasadę budynku”.

źródło: Mafia w Warszawie. Gdzie wybuchały bomby, a gdzie wykonywano wyroki śmierci? / Ostrobramska 78 wylatuje w powietrze, portal: warszawa.naszemiasto.pl


Informacje w portalu blokizprl.pl tworzone są na podstawie własnych obserwacji oraz ogólnodostępnych informacji. Dlatego też na stronie mogą pojawić się błędy lub informacje nieścisłe. Zauważyłeś błąd? Chciałbyś dodać dodatkowe szczegóły o interesującym cię bloku z wielkiej płyty? Napisz komentarz lub e-mail z poprawną informacją. Na pewno poprawimy!

Koszty mieszkania w bloku, podawane na stronie blokizprl.pl, są orientacyjnymi kosztami zakupu lub wynajmu mieszkania w danym bloku, opartymi o ogłoszenia znalezione w Internecie. Nie jest to oferta handlowa. Portal blokizprl.pl nie prowadzi sprzedaży nieruchomości.

Zobacz inne budynki

Font Resize