Warszawa, Meander 18, blok mieszkalny

Blok z wielkiej płyty w Warszawie, na osiedlu Natolin. Ten 10-piętrowy blok przy ulicy Meander 18, niczym się nie wyróżniał od innych budynków w okolicy – typowa architektura dla osiedli Natolin, Kabaty czy Ursynów. Aż do jesieni 2016 roku, kiedy to w ramach budżetu partycypacyjnego, na ścianie sąsiedniego (przy Meander 16) bloku powstał niezwykły mural, na którym możemy zobaczyć wielkiego niedźwiedzia. Dzięki temu, również blok przy Meander nr 18 znalazł się na wielu zdjęciach i filmach ukazujących wspomniany mural.

Meander 18 — położenie bloku:

Informacje o budynku:

  • lata budowy:
  • technologia:
  • liczba pięter: 3
  • ilość lokali mieszkalnych:
  • ilość klatek schodowych: 6
  • inne: blok z góry wygląda jak litera „L”

Blok z wielkiej płyty przy ulicy Meander 18 w mediach:

Artykuły ze zdjęciami bloku:

Inne murale umieszczone na blokach mieszkalnych, możesz zobaczyć TU.


Informacje w portalu blokizprl.pl tworzone są na podstawie własnych obserwacji oraz ogólnodostępnych informacji. Dlatego też na stronie mogą pojawić się błędy lub informacje nieścisłe. Zauważyłeś błąd? Chciałbyś dodać dodatkowe szczegóły o interesującym cię bloku z wielkiej płyty? Napisz komentarz lub e-mail z poprawną informacją. Na pewno poprawimy!

Koszty mieszkania w bloku, podawane na stronie blokizprl.pl, są orientacyjnymi kosztami zakupu lub wynajmu mieszkania w danym bloku, opartymi o ogłoszenia znalezione w Internecie. Nie jest to oferta handlowa. Portal blokizprl.pl nie prowadzi sprzedaży nieruchomości.

Zobacz inne budynki

Font Resize