Warszawa, Łagowska 5, Łagowska 7 – blok z wielkiej płyty

Warszawa, Łagowska 5, Łagowska 7 – blok z wielkiej płyty

Kod pocztowy: 01-464, dzielnica Bemowo. 10-cio piętrowy blok mieszkalny w Warszawie, przy ulicy Łagowska 5, Łagowska 7, z góry wyglądający jak litera „L”.

Łagowska 5, Łagowska 7 — położenie bloku:

Informacje o budynku:

  • lata budowy:
  • technologia: wielka płyta
  • liczba pięter: 10
  • ilość lokali mieszkalnych:
  • ilość klatek schodowych:
  • inne:

Zdjęcia budynku:

Fotografia z listopada 2016 roku. Widok od ulicy Powstańców Śląskich. Po środku blok przy Bolkowskiej 8 i Bolkowskiej 10, w głębi przy Łagowskiej 5 i Łagowskiej 7, po prawej fragment budynku przy Bolkowskiej 6 i Bolkowskiej 4. Na pierwszym planie po prawej stronie widać sklep LIDL, za nim nowe osiedle przy ulicy Bolkowskiej 2D.

Warszawa, Bolkowska 8, Bolkowska 10, Bolkowska 6, Bolkowska 4, Łagowska 5, Łagowska 7, rama H
Warszawa, Bemowo
Warszawa, Bolkowska 8, Bolkowska 10, Bolkowska 6, Bolkowska 4, Łagowska 5, Łagowska 7, rama H
Warszawa, Bemowo

Informacje w portalu blokizprl.pl tworzone są na podstawie własnych obserwacji oraz ogólnodostępnych informacji. Dlatego też na stronie mogą pojawić się błędy lub informacje nieścisłe. Zauważyłeś błąd? Chciałbyś dodać dodatkowe szczegóły o interesującym cię bloku z wielkiej płyty? Napisz komentarz lub e-mail z poprawną informacją. Na pewno poprawimy!

Koszty mieszkania w bloku, podawane na stronie blokizprl.pl, są orientacyjnymi kosztami zakupu lub wynajmu mieszkania w danym bloku, opartymi o ogłoszenia znalezione w Internecie. Nie jest to oferta handlowa. Portal blokizprl.pl nie prowadzi sprzedaży nieruchomości.

Zobacz inne budynki

Font Resize