Warszawa, Ludwika Kondratowicza 4

Kondratowicza 4 — położenie bloku:

Informacje o budynku:

 • lata budowy:
 • technologia:
 • liczba pięter: od 13 do 15
 • ilość lokali mieszkalnych:
 • ilość klatek schodowych: 1
 • inne:
  • Cały budynek przypisany jest do jednego adresu ale poszczególne klatki maja jeszcze podział na Kondratowicza 4A, B i C.
  • Budynek stoi w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Bródnowskiego – dużego, ładnego i zadbanego parku leżącego w samym środku osiedla Bródno. Pozostaje pozazdrościć mieszkańcom wyższych pieter widoku na Park. A może ktoś z czytelników tam mieszka i chciałby podzielić się widokiem z okna?
  • Przy południowej stronie parku Bródnowskiego znajduje się bardzo podobny blok, w formie lustrzanego (ale niedokładnego) odbicia budynku przy Kondratowicza 4. Nieruchomość ta ma przypisane adresy: Wyszogrodzka 1, Wyszogrodzka 3, Wyszogrodzka 5 i Wyszogrodzka 7. W ten sposób oba bloki tworzyły granicę dla Parku Bródnowskiego od strony zachodniej. Patrząc z góry na te dwa bloki, można dopatrzeć się w nich kształtu bardzo szerokiej podkowy, gdzie jeszcze do niedawna wewnątrz tej „podkowy” znajdowała się mniej zadbana, dzika część Parku Bródnowskiego. Obecnie ten fragment jest w coraz większym stopniu zabudowywany nowymi osiedlami.

Zdjęcia budynku:

Zdjęcie od strony parku, od wschodu, na południowo-wschodni fragment bloku. Zdjęcie zrobione w lipcu 2016 roku.

zdjęcie, Warszawa, Kondratowicza 4
Warszawa, Bródno

Tak jak wcześniejsze zdjęcie, te również zrobione od strony parku, od wschodu, na południowo-wschodni fragment bloku. Zdjęcie zrobione w lipcu 2016 roku.

zdjęcie, Warszawa, Kondratowicza 4
Warszawa, Bródno

Zdjęcie od strony północnej, od ulicy Kondratowicza. Na parterze widać wejście do dwóch klatek schodowych oraz pawilony handlowe. Zdjęcie zrobione w lipcu 2016 roku.

zdjęcie, Warszawa, Kondratowicza 4, blok z wielkiej płyty
Warszawa, Bródno

Zdjęcie robione od strony północno-wschodniej, z przeciwległej strony ulicy Kondratowicza. W  tle, po lewej stronie widać nowe budownictwo przy ulicy Poborzańskiej 8. Po prawej stronie w tle widać fragment olbrzymiego bloku przy ulicy Rembielińska 15, Rembielińska 17, Rembielińska 19, Bazyliańska 18. Zdjęcie zrobione w lipcu 2016 roku.

zdjęcie, Warszawa, Kondratowicza 4
Warszawa, Bródno

Zdjęcie z sierpnia 2016 roku.

Warszawa, Kondratowicza 4 C
Warszawa, Bródno

Zdjęcie bloku od strony południowej, z sierpnia 2016 roku.

Warszawa, kondratowicza 4, blok z wielkiej płyty, mieszkanie w bloku


Zdjęcie z sierpnia 2016 roku, widok od strony ulicy Rembielińskiej. Po prawej nowe budownictwo – kolejne bloki wielorodzinne, które powstały w miejscu dzikiego parku. Na pierwszym planie pozostałości parkingu, który w tym miejscu był przez wiele lat.

zdjęcie bloku, Ludwika Kondratowicza 4, Warszawa
Warszawa, Bródno

Fotografia osiedla Bródno, rok 2005. Na zdjęciu widzimy, od lewej:

 • zarys bloku przy Bolesławickiej 26
 • pawilon handlowy, w którym mieścił się widoczny na zdjęciu sklep meblowy, również sklep biurowo-zabawkowy, chyba też był sklep AGD, obecnie cały budynek zajęty jest przez przychodnię.
 • w oddali: czteropiętrowy blok przy Kondratowicza 17
 • tuż obok: również czteropiętrowy blok przy Suwalskiej 18
 • dziesięciopiętrowy blok przy Kondratowicza 19
 • olbrzymi blok przy Kondratowicza 4
 • tuż za ulicą, w budowie, nowoczesny budynek mieszkalny, obecnie na parterze i pierwszym piętrze znajduje się galeria handlowa Renova
 • na pierwszym planie, po prawej – dziesięciopiętrowy blok przy Rembielińskiej 13
zdjęcie, osiedle Bródno, Warszawa, Bolesławicka 26, Kondratowicza 17, Suwalska 18, Kondratowicza 19, Kondratowicza 4, Rembielińska 13, dom meblowy Huzar
Warszawa, Bródno
Warszawa, Bolesławicka 26, Kondratowicza 17, Suwalska 18, Kondratowicza 19, Kondratowicza 4, Rembielińska 13
Warszawa, Bródno

Maj 2005. Bloki na zdjęciu to budynki przy ulicy:

osiedle bloków, Bródno, Warszawa, ulica: Rembielinska 23, Rembielinska 21A, Kondratowicza 19, Kondratowicza 29, Chodecka 10, Bazylianska 7, Kondratowicza 4
Warszawa, Bródno

Blok z wielkiej płyty przy ulicy Kondratowicza 4 w mediach:


Informacje na stronie blokizprl.pl tworzone są na podstawie własnych obserwacji oraz ogólnodostępnych informacji. Dlatego też mogą pojawić się błędy lub informacje nieścisłe.
Zauważyłeś błąd? Chciałbyś dodać dodatkowe szczegóły o interesującym cię bloku z wielkiej płyty?
Napisz komentarz lub e-mail z poprawną informacją. Na pewno poprawimy!

Koszty mieszkania w bloku, podawane na stronie www.blokizprl.pl, są orientacyjnymi kosztami zakupu lub wynajmu mieszkania w danym bloku, opartymi o ogłoszenia znalezione w Internecie.
Nie jest to oferta handlowa. Strona www.blokizprl.pl nie prowadzi sprzedaży nieruchomości.

Zobacz inne budynki

Font Resize