bloki z wielkiej płyty przy Kondratowicza 23A i Kondratowicza 25A w Warszawie

Warszawa, Kondratowicza 25A

Warszawa, Kondratowicza 25A – blok z wielkiej płyty

Ludwika Kondratowicza 25A na warszawskim Bródnie, w dzielnicy Targówek. Jest to blok 10-cio piętrowy. Kod pocztowy: 03-285. Bloki o identycznym projekcie spotkamy wielokrotnie na osiedlu Bródno. Każdy z tych budynków posiada jedna klatkę schodową do której prowadzą dwa wejścia po przeciwległych stronach budynku. Czasami jedno z tych wejść jest zamknięte na stałe lub można nim tylko wyjść z budynku albo wejść za pomocą klucza, a dla gości domofon często znajduję się tylko przy przeciwległym wejściu.

Koszt zakupu mieszkań w tym budynku, na podstawie ogłoszeń z Internetu:

  • mieszkanie trzypokojowe, o powierzchni 53 m2 – 299 000 PLN (2016)
  • mieszkanie dwupokojowe, 56 m2 – 228 000 PLN (styczeń, 2017)

Blok przy Kondratowicza 25A to ten na zdjęciu po prawej stronie. Po lewej widzimy blok przy Kondratowicza 23A.

Na pierwszym planie pawilon handlowy pamiętający czasy PRL-u, który obecnie dla wielu mieszkańców kojarzy się z najpopularniejszym w tej części miasta kebabem. Natomiast przy lej krawędzi zdjęcia ledwo widoczny jest fragment bloku przy ul Suwalskiej 24. Zdjęcie zrobione w czerwcu 2016 roku.

bloki z wielkiej płyty przy Kondratowicza 23A i Kondratowicza 25A w Warszawie
Warszawa, Bródno

Informacje w portalu blokizprl.pl tworzone są na podstawie własnych obserwacji oraz informacji ogólnodostępnych. Dlatego też na stronie mogą pojawić się – i na pewno nie raz już się pojawiły – błędy lub informacje nieścisłe. Zauważyłeś błąd? Chciałbyś dodać dodatkowe szczegóły o interesującym cię bloku z wielkiej płyty? Napisz komentarz lub e-mail z poprawną informacją. Na pewno poprawimy!

Zobacz inne budynki

Font Resize