Warszawa, Klaudyny 12 — blok mieszkalny

Bardzo duży blok z wielkiej płyty w dzielnicy Bielany w Warszawie, adres: Klaudyny 12.

Klaudyny 12 — położenie bloku:

Informacje o budynku przy Klaudyny 12:

  • lata budowy:
  • technologia: wielka płyta
  • ilość pięter: 13
  • ilość klatek schodowych: 1
  • inne: na parterze znajdują sie lokale użytkowe, m.in. apteka czy szkoła języka angielskiego. Budynek jest bardzo długi, jednak w połowie jego długości znajduje się bardzo szeroki prześwit umożliwiający przejście, a nawet przejechanie samochodem, na drugą stronę bloku.

Koszt mieszkania w tym bloku (na podstawie ogłoszeń internetowych):

  • Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60 m², z balkonem, z piwnicą — 450 000 PLN (2016)

Zdjęcia budynku:

na zdjęciu poniżej widać tylko niewielki fragment budynku przy Klaudyny 12. To blok schowany za budynkiem stacji benzynowej i za wieżowcem przy Klaudyny 6. Na prawo natomiast widzimy blok przy Klaudyny 4 a na lewo niewielki fragment bloku przy Klaudyny 28, i skrajnie po lewej stronie, blok przy Klaudyny 14. Zdjęcie zrobione w lipcu 2016 roku.

bloki mieszkalne, Warszawa, osiedle Potok, Klaudyny 12, 14, 4, 6. 28,
Warszawa, Klaudyny 14, Klaudyny 12, Klaudyny 4, Klaudyny 6, Klaudyny 28

Informacje w portalu blokizprl.pl tworzone są na podstawie własnych obserwacji oraz ogólnodostępnych informacji. Dlatego też na stronie mogą pojawić się błędy lub informacje nieścisłe. Zauważyłeś błąd? Chciałbyś dodać dodatkowe szczegóły o interesującym cię bloku z wielkiej płyty? Napisz komentarz lub e-mail z poprawną informacją. Na pewno poprawimy!

Koszty mieszkania w bloku, podawane na stronie blokizprl.pl, są orientacyjnymi kosztami zakupu lub wynajmu mieszkania w danym bloku, opartymi o ogłoszenia znalezione w Internecie. Nie jest to oferta handlowa. Portal blokizprl.pl nie prowadzi sprzedaży nieruchomości.

Zobacz inne budynki

Font Resize