Warszawa, Jana Pawła II 67, blok mieszkalny

10-piętrowy blok z wielkiej płyty, w gminie Wola, w Warszawie. Blok przy Jana Pawła II 67 znajduje się przy skrzyżowaniu ulic Jana Pawła II z ulicą Stawki.

Jana Pawła II 67 — położenie bloku:

Informacje o budynku:

  • lata budowy:
  • technologia:
  • liczba pięter: 10
  • ilość lokali mieszkalnych:
  • ilość klatek schodowych: 1
  • inne: na parterze znajdują się lokale usługowo-handlowe

Zdjęcia bloku:

Na zdjęciu z września 2016 roku, po prawej widzimy blok przy Jana Pawła II nr 67, po lewej fragment bloku przy Stawki 19.

Zdjęcie, Warszawa, Jana Pawła II 67, Stawki 19
Warszawa, Wola

Bloki widoczne na zdjęciu znajdują się przy adresach: Jana Pawła II nr 67, Jana Pawła II nr 74, Niska 12, Niska 10. Zdjęcie z maja 2017 roku.

Warszawa, Jana Pawła II 67, Jana Pawła II 74, Niska 12, Niska 10
Warszawa, Muranów
Warszawa, Jana Pawła II 67, Jana Pawła II 74, Niska 12, Niska 10
Warszawa, Muranów

Informacje w portalu blokizprl.pl tworzone są na podstawie własnych obserwacji oraz ogólnodostępnych informacji. Dlatego też na stronie mogą pojawić się błędy lub informacje nieścisłe. Zauważyłeś błąd? Chciałbyś dodać dodatkowe szczegóły o interesującym cię bloku z wielkiej płyty? Napisz komentarz lub e-mail z poprawną informacją. Na pewno poprawimy!

Koszty mieszkania w bloku, podawane na stronie blokizprl.pl, są orientacyjnymi kosztami zakupu lub wynajmu mieszkania w danym bloku, opartymi o ogłoszenia znalezione w Internecie. Nie jest to oferta handlowa. Portal blokizprl.pl nie prowadzi sprzedaży nieruchomości.

Zobacz inne budynki

Font Resize