Warszawa, gen. Romana Abrahama 13

Blok mieszkalny przy ulicy gen. Romana Abrahama 13, na warszawskim osiedlu Gocław w dzielnicy Praga-Południe . Budynek jest bardzo wysoki, posiada aż 15 pięter. Budynek znajduję się nad jeziorem Balaton – sztucznym zalewem, który powstał w tym miejscu w XX wieku. Kod pocztowy budynku: 03-982.

Abrahama 13 — położenie bloku:

Informacje o budynku:

  • lata budowy:
  • technologia: wielka płyta
  • liczba pięter: 15
  • ilość lokali mieszkalnych:
  • ilość klatek schodowych:
  • inne:

Blok z wielkiej płyty przy ulicy gen. Romana Abrahama nr 13 w mediach:

W poniższym artykule, budynek przy Abrahama 13 znajduje się na drugim zdjęciu pod podtytułem „PARK NAD BALATONEM (Gocław)” po środku, w tle.

Gdzie w Warszawie z dzieckiem do parku i na plac zabaw? Subiektywny przewodnik mamy, źródło: natemat.pl

Zdjęcia budynku:

Fotografia z maja 2017 roku. Wieżowce na zdjęciu to budynki przy ulicy (od lewej): Abrahama 7, Abrahama 13, Abrahama 11.

Abrahama 7, Abrahama 13, Abrahama 11
Warszawa, Gocław

Informacje w portalu blokizprl.pl tworzone są na podstawie własnych obserwacji oraz ogólnodostępnych informacji. Dlatego też na stronie mogą pojawić się błędy lub informacje nieścisłe. Zauważyłeś błąd? Chciałbyś dodać dodatkowe szczegóły o interesującym cię bloku z wielkiej płyty? Napisz komentarz lub e-mail z poprawną informacją. Na pewno poprawimy!

Koszty mieszkania w bloku, podawane na stronie blokizprl.pl, są orientacyjnymi kosztami zakupu lub wynajmu mieszkania w danym bloku, opartymi o ogłoszenia znalezione w Internecie. Nie jest to oferta handlowa. Portal blokizprl.pl nie prowadzi sprzedaży nieruchomości.

Zobacz inne budynki

Font Resize