Warszawa, aleja Solidarności 60A – blok mieszkalny

Blok z wielkiej płyty przy Solidarności 60A wchodzi w skład osiedla podobnych, 12 kondygnacyjnych budynków, gdzie parter jest przeznaczony na lokale usługowe. Osiedle znajduje się przy alei Solidarności, a więc bardzo blisko Placu Bankowego i charakterystycznego dla tego miejsca Błękitnego Wieżowca, oraz w sąsiedztwie Starego Miasta.

Aleja Solidarności 60A — położenie bloku:

Informacje o budynku:

  • lata budowy:
  • technologia: wielka płyta
  • liczba pięter: 11
  • ilość lokali mieszkalnych:
  • ilość klatek schodowych:
  • inne: lokale usługowe na parterze

Koszt mieszkania w bloku przy alei Solidarności 60A (na podstawie ogłoszeń internetowych):

  • sierpień 2013 roku: 2000 zł za 2 pokoje, mieszkanie o powierzchni 38 m2

Zdjęcie z sierpnia 2016 roku.

Pozostałe budynki na fotografii to:

Warszawa, Długa 44/50, aleja Solidarności 68, aleja Solidarności 66, aleja Solidarności 64, aleja Solidarności 60A, aleja Solidarności 60, mieszkanie w bloku z wielkiej płyty
Warszawa, Muranów
Warszawa, Długa 44/50, aleja Solidarności 68, aleja Solidarności 66, aleja Solidarności 64, aleja Solidarności 60A, aleja Solidarności 60, mieszkanie w bloku z wielkiej płyty
Warszawa, Muranów

Blok z wielkiej płyty przy alei Solidarności 60A w mediach:


Informacje w portalu blokizprl.pl tworzone są na podstawie własnych obserwacji oraz ogólnodostępnych informacji. Dlatego też na stronie mogą pojawić się błędy lub informacje nieścisłe. Zauważyłeś błąd? Chciałbyś dodać dodatkowe szczegóły o interesującym cię bloku z wielkiej płyty? Napisz komentarz lub e-mail z poprawną informacją. Na pewno poprawimy!

Koszty mieszkania w bloku, podawane na stronie blokizprl.pl, są orientacyjnymi kosztami zakupu lub wynajmu mieszkania w danym bloku, opartymi o ogłoszenia znalezione w Internecie. Nie jest to oferta handlowa. Portal blokizprl.pl nie prowadzi sprzedaży nieruchomości.

Zobacz inne budynki

Font Resize