Blok z wielkiej płyty w Warszawie, ulica Piotra Skargi 58 i 58A

Piotra Skargi 58, 58A — położenie bloku:

Informacje o budynku:

  • lata budowy:
  • technologia: wielka płyta
  • ilość pięter:  7 — 9
  • ilość klatek schodowych: 5
  • inne:

Potrzebujesz profesjonalnej wyceny swojego mieszkania? Kliknij tutaj.

Blok z wielkiej płyty przy ulicy Piotra Skargi 58 w mediach:

Zdjęcia budynku:

Zdjęcie przedstawiające osiedle Targówek w Warszawie. Bloki mieszkalne, które mogą pamiętać czasy PRL-u, na poniższym zdjęciu znajdują się przy ulicach:

Zdjęcie zrobione we wrześniu 2016 roku.

blok mieszkalny, Smoleńska 66, Piotra Skargi 61, Piotra Skargi 58, Wuncentego 40, Gościeradowska 2, Wejherowska 6, Warszawa
Warszawa, Targówek
blok mieszkalny, Smoleńska 66, Piotra Skargi 61, Piotra Skargi 58, Wuncentego 40, Gościeradowska 2, Wejherowska 6, Warszawa
Warszawa, Targówek

Informacje w portalu blokizprl.pl tworzone są na podstawie własnych obserwacji oraz ogólnodostępnych informacji. Dlatego też na stronie mogą pojawić się błędy lub informacje nieścisłe. Zauważyłeś błąd? Chciałbyś dodać dodatkowe szczegóły o interesującym cię bloku z wielkiej płyty? Napisz komentarz lub e-mail z poprawną informacją. Na pewno poprawimy!

Koszty mieszkania w bloku, podawane na stronie blokizprl.pl, są orientacyjnymi kosztami zakupu lub wynajmu mieszkania w danym bloku, opartymi o ogłoszenia znalezione w Internecie. Nie jest to oferta handlowa. Portal blokizprl.pl nie prowadzi sprzedaży nieruchomości.

Zobacz inne budynki

Font Resize