Blok z wielkiej płyty w Warszawie, ulica Kowalczyka 3

Kowalczyka 3 — położenie bloku:

Informacje o budynku:

  • lata budowy:
  • technologia: wielka płyta
  • liczba pięter: 12
  • ilość lokali mieszkalnych:
  • ilość klatek schodowych: 1
  • inne: w budynku znajduje się urząd Poczty Polskiej

Zdjęcia budynku:

Zdjęcie z kwietnia 2017 roku. Na pierwszym planie, po lewej, blok przy Kowalczyka Anastazego 3. Za nim: Kowalczyka Anastazego 5. Po prawej nowe domy mieszkalne. Wcześniej, w miejscu obecnych nowoczesnych budynków, stał blok z wielkiej płyty wyglądający identycznie, jak budynki przy Kowalczyka nr 3 i 5. Budynek miał przypisany adres Kowalczyka 1 (zdjęcia z rozbiórki znajdziesz tutaj).

blok z wielkiej płyty Kowalczyka 3 Kowalczyka 5 osiedle Tarchomin
Warszawa, Białołęka

Zdjęcie z maja 2017 roku. Po lewej blok przy Kowalczyka 5, po prawej przy Kowalczyka 3. W tle nowe budownictwo.

blok mieszkalny, Kowalczyka 5, Kowalczyka 3, Warszawa, Żerań
Warszawa, Tarchomin

Informacje w portalu blokizprl.pl tworzone są na podstawie własnych obserwacji oraz ogólnodostępnych informacji. Dlatego też na stronie mogą pojawić się błędy lub informacje nieścisłe. Zauważyłeś błąd? Chciałbyś dodać dodatkowe szczegóły o interesującym cię bloku z wielkiej płyty? Napisz komentarz lub e-mail z poprawną informacją. Na pewno poprawimy!

Koszty mieszkania w bloku, podawane na stronie blokizprl.pl, są orientacyjnymi kosztami zakupu lub wynajmu mieszkania w danym bloku, opartymi o ogłoszenia znalezione w Internecie. Nie jest to oferta handlowa. Portal blokizprl.pl nie prowadzi sprzedaży nieruchomości.

Zobacz inne budynki

Font Resize