Blok mieszkalny — galeria zdjęć

Poniżej galeria zdjęć rożnych bloków mieszkalnych, zbudowanych Polsce głównie w okresie PRL-u. Zdjęcia pochodzą ze stron z opisem konkretnych budynków. Przedstawią przede wszystkim widok zewnętrzny budynku, są też zdjęcia z wnętrza bloków, pokazujące klatkę schodową, windę, rozwiązania architektoniczne dotyczące dostępności dla osób niepełnosprawnych, piwnicę itd. Zapraszamy do oglądania.

Szukasz konkretnego budynku? Wpisz szukaną nazwę ulicy, osiedla czy miasta w wyszukiwarce Znajdź swój blok, lub skorzystaj z Mapy bloków mieszkalnych u dołu strony. Znajdź lokalizację bloku na mapie, kliknij w ikonkę a następnie w link do strony z opisem danego budynku.

Nie znalazłaś swojego bloku? Pomóż rozwijać stronę przesyłając zdjęcie, film, szkic lub inną pamiątkę dotycząca Twojego bloku. W tym celu wejdź w zakładkę Kontakt. Nadesłany materiał zostanie opublikowane na stronie blokizprl.pl oraz na naszym fanpage na Facebooku.


Informacje na stronie blokizprl.pl tworzone są na podstawie własnych obserwacji oraz ogólnodostępnych informacji. Dlatego też mogą pojawić się błędy lub informacje nieścisłe.
Zauważyłeś błąd? Chciałbyś dodać dodatkowe szczegóły o interesującym cię bloku z wielkiej płyty?
Napisz komentarz lub e-mail z poprawną informacją. Na pewno poprawimy!

Koszty mieszkania w bloku, podawane na stronie blokizprl.pl, są orientacyjnymi kosztami zakupu lub wynajmu mieszkania w danym bloku, opartymi o ogłoszenia znalezione w Internecie.
Nie jest to oferta handlowa. Strona www.blokizprl.pl nie prowadzi sprzedaży nieruchomości.

Font Resize