Blok z wielkiej płyty w Warszawie, ulica Rembielińska 10b

Rembielińska 10b — położenie bloku:

Informacje o budynku:

  • lata budowy:
  • technologia:
  • liczba pięter: 10
  • ilość lokali mieszkalnych:
  • ilość klatek schodowych: 2
  • inne:

Zdjęcia budynku:

blok mieszklany, osiedle Bródno, Wyszogrodzka 8, Wyszogrodzka 6, Rembielińska 10b, Wyszogrodzka 4, Wyszogrodzka 2, Rembielińska 14, Rembielińska 12, Rembielińska 10, Warszawa
Warszawa, Bródno

Lipiec 2018. Bloki na zdjęciu to budynki przy ulicy (od lewej): Wyszogrodzka 8, Rembielińska 10c, Rembielińska 10b, Rembielińska 8A, Rembielińska 10a.

Lipiec 2018. Bloki na zdjęciu to budynki przy ulicy (od lewej): Wyszogrodzka 8, Rembielińska 10c, Rembielińska 10b, Rembielińska 8A, Rembielińska 10a
Warszawa, Bródno

Lipiec 2018. Po lewej fragment blok przy Rembielińskiej 10B, na wprost blok przy Rembielińskiej 10A.

Lipiec 2018. Po lewej fragment blok przy Rembielińskiej 10B, na wprost blok przy Rembielińskiej 10A.
Warszawa, Bródno

Polub ten blok na Facebooku:


Informacje w portalu blokizprl.pl tworzone są na podstawie własnych obserwacji oraz ogólnodostępnych informacji. Dlatego też na stronie mogą pojawić się błędy lub informacje nieścisłe. Zauważyłeś błąd? Chciałbyś dodać dodatkowe szczegóły o interesującym cię bloku z PRL-u? Napisz komentarz lub e-mail z poprawną informacją. Na pewno poprawimy!

Koszty mieszkania w bloku, podawane na stronie blokizprl.pl, są orientacyjnymi kosztami zakupu lub wynajmu mieszkania w danym bloku, opartymi o ogłoszenia znalezione w Internecie. Nie jest to oferta handlowa. Portal blokizprl.pl nie prowadzi sprzedaży nieruchomości.

Zobacz inne budynki

Font Resize